.

.

Тојота Приус Премиер Зелена Магла Светло Покрива

Тојота Приус Премиер Зелена Магла Светло Покрива

DEN 582.72

Пристапност
Во достапна форма

Добијте сопствен изглед на Вашата Тојота Приус Премиер (2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022) со нашите сопствени сече магла светлина нијанса. Дизајнирани да одговараат на обликот на вашите светла, нашите комплети за светло за магла се сечат за да одговараат на Вашата Тојота, така што треба да направите само минимално средување.Нашите комплети за светло за магла се достапни во 9 бои и нијанси - Јасни, Жолти, Сини, Зелени, Розови, Килибарни, Нијанси и Пиштоли. Дајте му на вашето возило зелен акцент со нашите зелени капаци за светло за магла. Вклучува двете страни и инструкции за инсталација. Направено во САД со 5-Годишна Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент