.

.

Симпатична Бебе Лакови Чорапи Колено Висока Принцеза Чорапи Долги Деца Деца Чизми Нога Потопло

Симпатична Бебе Лакови Чорапи Колено Висока Принцеза Чорапи Долги Деца Деца Чизми Нога Потопло

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Тип на ставка : Материјал За Чорапи : Спандекс,Памучна Облека : одговара на големината, земете ја вашата нормална големина Тип На шема : Флорален Пол : Девојки Сезона : Пролет,Aut,Лето Чорапи Чорапи До Колена : Потопло,Модни Девојки Чорапи Со Лакови : Принцеза Чорапи Девојки Предлагаат Возраст : 0-4 Години Должина На Ѓонот : 10см/12кмпатерн : Чипка,Машна Големина# Ѓон должина : 10см Висина : 14см За 0-2годишно Дете М# единствена должина : 12см висина : 16см За 2-4годишно Дете Бебе,Лак,Чорапи,Високо Колено,Принцеза,Деца,Деца,Девојче,Затоплувачи На Нозе,Чорапи.

Главните карактеристики

Избор на клиент