.

.

1. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Розово Златен Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 8

1. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Розово Златен Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 8

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Целиот накит продаден, произведен и дизајниран Од Клара Пучи гарантирано ќе биде без конфликти и придружен со Нашата Картичка За Автентичност.Карат : тежина или маса на камен'ô : вкупна тежина на карат (CTW)Вистински Скапоцени Камења; понудени по непобедливи цени. Ние нудиме Ограничена Доживотна Гаранција за сите предмети, која опфаќа оштетени, обезбојувани или заматени камења.

Главните карактеристики

Избор на клиент