.

.

Визуелно земјиште 8 GB медиа плеер со 2,0 Слушалки и слушалки во уво

Визуелно земјиште 8 GB медиа плеер со 2,0 Слушалки и слушалки во уво

DEN 703.68

Пристапност
Во достапна форма

Ова е елегантен, тенок и стилски тенок играч. Се одликува со видео и музичка репродукција, Прегледувач на слики, FM радио, гласовен рекордер и многу повеќе! Дополнителните амортизирани слушалки даваат јасна музика во секое време. Media Player Visual Land 8 GB со 2,0 "Слушалки и слушалки во уво : Видео и аудио репродукција. Прегледувач на слика, FM радио и рекордер за глас. Внатрешна меморија на блиц со пренесување на влечење и паѓање.

Главните карактеристики

Избор на клиент