.

.

ДизајнАрт Модерна завеса за затемнување

ДизајнАрт Модерна завеса за затемнување

DEN 495.84

Пристапност
Во достапна форма

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа луксузна класична црвена кожа завеса. Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на висококвалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачката само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа црвена завеса целосно и безбедно да се мие машината. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент