.

.

Чудата на женската платно мазга со коњска тока

Чудата на женската платно мазга со коњска тока

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Опуштениот стил на лесна облека, платното на C. Wonder's Canvas е детално опишано со ток на логото за лого на коњи за иконски изглед. Овие софистицирани слајдови се завршени со лесно перничиња за мемориска пена за целодневна удобност. Стил со вашите омилени фармерки, блуза и лесен блејзер за покачен, ладен изглед. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики на удобност : лого на потпис на коњ; Лесно перниче со нозе. В. Чудо од коњи малку платно мазга за жени. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте - видете се за сето тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент