.

.

Империјал 1 10CT TDW Diamond S Sterling Silver Cog Paw Love Band - жолт

Империјал 1 10CT TDW Diamond S Sterling Silver Cog Paw Love Band - жолт

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Совршен избор да ја искажете својата loveубов, за вашиот омилен lубител на миленичиња. Изработено во S925 Стерлинг Сребрена, овој дизајн го карактеризира зборот "loveубов " искра со тркалезни дијаманти, со две слатки шепи за кучиња, позлатени во жолт родиум, правејќи впечатлив контраст. Сјајни со дијаманти и разоткриен сјај, овој симпатичен прстен за шепа на кучиња е сигурен дека ќе ги привлече окото и срцето. Империјал 1/10 CT TDW Diamond S925 Стерлинг Сребрена кучиња Paw Love Band (H -I, I2) - жолта.

Главните карактеристики

Избор на клиент