.

.

Linon Halley 3-парчен Vanity Set, вклучува суета, огледало и клупа, сребрена завршница со сива ткаенина

Linon Halley 3-парчен Vanity Set, вклучува суета, огледало и клупа, сребрена завршница со сива ткаенина

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Внесете го гламурот во вашата дневна рутина со овој шармантен сет на сребрена суета. Привлечни кривини, украсни нозе и уникатна форма му даваат на ова елегантно парче изглед на око, додека внимателниот дизајн му дава на ова парче удобна функција. Врвот на флип се отвора за да се открие огледало заедно со голем простор за складирање. Двете странични врати додаваат големи ормани за шминка, додатоци и алатки за убавина. Малите сребрени копчиња и столицата што одговара, го комплетираат изгледот. Flip Top има огледало и простор за складирање со делители . Сребрена завршница. Цврста и издржлива конструкција. Заоблено тело. Страни отворени за да се открие скриениот простор за складирање . Огледало отворено : 40,5 "W x 19.25" D X 46.25 "H; столче : 18" W x 14 "D x 17.25" H. Внатрешни димензии на страничните прегради : 16,73 "x 15.35" x x x x 4.02 "; Димензии на поделената површина за складирање : 5.16" W x 4.8 "D, 16.42" W X 1.97 "D, 15.2" W X 1.97 "D, 11.22" W X 1.97 "H. Димензии на врвот кога огледалото е отворено : 11.81 "W x 19.29" D. Собрани димензии : 40,5 "W x 19.25" D X 30 "H. Тежина Капацитет : Vanity : 100 bs, седиште : 275 lbs. Потребно е собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент