.

.

Без граници за машка и голема машка стрип -тенок тенок џогери

Без граници за машка и голема машка стрип -тенок тенок џогери

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Овие меки џокери за мажи без граници ќе бидат вашиот нов секојдневен фаворит. Со тенок вклопување што нуди само доволно истегнување, овие џогери имаат стил на влечење со еластична половината за дополнителна удобност. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Slim Jogger Fit. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Машки тенок тенок тенок џогери од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент