.

.

Трговска марка ликовна уметност Тоскана соништа II Канвас уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Тоскана соништа II Канвас уметност по пекара во боја

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Тоскани соништа II“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент