.

.

Астронаут маглина Галакси рефлексија уметност за деца графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Астронаут маглина Галакси рефлексија уметност за деца графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на виолетова, надворешен простор, астрономија, планета, маглина, астронаут. Дизајн од Себастијан Графман. Детска соба, расадник, игротека, училница или детска спална соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент