.

.

Божиќно време 20-во. Црвен круг подарок BO со златен лак и LED светла

Божиќно време 20-во. Црвен круг подарок BO со златен лак и LED светла

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Палучете ги вашите сали оваа празнична сезона со преголем декор на смола од Божиќ. Совршено или за внатрешна или покриена употреба на отворено, нашата колекција статуи од смола ќе ви помогне да создадете празничен приказ што сигурно ќе ги импресионира пријателите, семејството и каролерите. Секоја комплетно детална ставка е направена од материјали отпорни на временски услови, а потоа светло рачно насликани. Нашата импресивна кутија за подароци со црвена рунда, на врвот со златен лак, има 14 бели LED светла и тајмер за вклучување/исклучување. Оваа празнична кутија за подароци ќе додаде посебен сјај на вашиот трем, влез, огниште на камин или во близина на елката. За украси што ја слават магијата на Божиќ, сметајте на квалитетни производи од Божиќ. Не вашата просечна декорација на празници : Оваа традиционална кутија за подароци е висока 20-инчи и ќе додаде чуден допир на вашиот украс за одмор . прелитни со LED светла : прелитни со 14 бели LED светла, додавајќи традиционален сјај на вашиот декор . Преголема декорација : Оваа празнична, преголема кутија за подароци ќе ги воодушеви вашето семејство и пријатели за наредните години. Мерки 9 "d x 9" d x 20 "ч. Висококвалитетен декор : Овој декор отпорен За да помогнете : Ако не сте целосно задоволни од вашата набавка, вашата ставка е оштетена за време на пратката, или имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите за помош . Осветлете го вашиот одмор со висококвалитетна декорација на смола До Божиќното време. Рачно насликана црвена рунда кутија за подароци, на врвот со златен лак, има 14 бели LED светла. Целосно собрани - Отстрани од пакување, приклучување и прикажување во вашиот прекрасен дом. Вклучен/исклучен прекинувач и тајмер (6 часа (6 часа на / 18 часа одмор) на кабел за напојување од 6 метри. тремот, влегувањето, огништето на огништето или масата. Димензии (инчи) : 9 d x 9 W x 20 H. 1-годишна ограничена гаранција. Боја : Црвено/злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент