.

.

Герсон Интернационал Метал Платер за метали и штанд

Герсон Интернационал Метал Платер за метали и штанд

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Додадете стил и антика на вашата сцена или градина на отворено со овој класично дизајниран сет од три држачи за растенија. Комплетот содржи разновидни големини : Голем штанд е 19.5ind од 31 INH, средниот штанд е 16,75Ид до 30inh, а малиот штанд е 15ind од 26inh. Уметно изработен од галванизиран метал, секој тркалезен планер е нагласен со барел како текстура. Секој засадувач, исто така, вклучува и четирикратен штанд со дрво, овозможувајќи ви да изберете како најдобро да ги прикажете омилените цветни аранжмани : поставете ги заедно за да направите извонредна привлечност на центарот, или да ги одделите за да додадете убав акцент на неколку области од вашиот дом. Користете ги овие држачи за растенија за да ги сместите вашите омилени цвеќиња или кондензирани растенија или во вашиот дом или градина, или да го активирате вашиот двор со класичен стил на кој ќе им завидуваат вашите гости. 3 компјутер сет на дипломирани големини галванизирани метални жардинери/ држачи за пијалоци. Секој засадувач има 4 нозе од дрво за стабилност. Секој метал -планер има антички стилизирани текстурирани метални садови. Може да се користи како сервер за пијалоци, пластеник или која било комбинација. Засадувачите се испорачуваат неискрени; Потребно е одредено собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент