.

.

Уникатни поговори за женски квадратни вратот вратоврски на ракав за ракав елегантен кошула со копчиња

Уникатни поговори за женски квадратни вратот вратоврски на ракав за ракав елегантен кошула со копчиња

DEN 463.84

Пристапност
Во достапна форма

Women'sенски квадратен врат вратоврски на ракав, елегантна кошула со копчиња со копчето со дизајнот на вратоврската манжетна и квадратниот врат, овој врв е женски избор за надградба на вашите ансамбли за викенд. Спар совршено со здолниште или фармерки за да ги размачкате вашите обични вибрации. 100% рајон. Опуштено вклопување. Квадратен врат. Пафлен долг ракав. Врзете се. Копче надолу. Еластична манжетна. Женска кошула за блуза. Повод : Дневен случај, датира, собирање викенд, шопинг, одмор, патување, итн. 101.4 фунти). Мерења Гртот на градите - Поклоп на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина - 34 5/8 - 35 7/8 13 1/4 25 1/4s - 36 5/8 - 37 3/4 13 3/4 - 25 5/8m 38 5/8 - 39 3/4 14 1/4 - 26 L - 41 3/4 - 42 7/8 15 - 26 3/8xl- 44 7/8 - 46 1/8 15 5/8 26 3/4.

Главните карактеристики

Избор на клиент