.

.

Нестл читање перница бонус преносен скут за скут за лаптоп, перница за одмор во кревет за седење во кревет, рендан мемориски пена кревет за одмор, перница за одмор с?

Нестл читање перница бонус преносен скут за скут за лаптоп, перница за одмор во кревет за седење во кревет, рендан мемориски

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Матична големина : Перници за читање мерки 14 "Висока x 13" Широк x 9 "Ленг. О, толку меко покритие и исполнето со премија, висока густина, рендана мемориска пена што се контурира на вашето тело за совршена количина на поддршка . Лесно носете ја перницата за читање во друга просторија со удобна рачка за носење. Нашите кадифени меки престижни перници за грб се отстранливи и се отстранливи и Машината што може да се мие за да можете да се опуштите со топол чај или кафе без да се грижите за излевање и дамки! Патент на внатрешната обвивка на перницата за читање ви овозможува да ги отстраните или менувате околу кластерите за пена за навистина индивидуализирана удобност! мерки на десктоп 19 ”x 11,75”. Работи за киселински рефлукс, назален конгестија, итн. Совршена големина за деца, тинејџери и возрасни, големата големина е поголема од другите перници за читање, нашите цврсти, целосно и поддржувачи за седење за читање, ќе ве обвиткаат со пријатна топлина додека читате во кревет или гледате телевизија! Покриени со кадифен, луксузен, ох, толку меко покритие и исполнето со премија, висока густина, рендана мемориска пена што ја контурите на вашето тело за совршена количина на поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент