.

.

Трита тркалезна трпезариска маса, орев и кален стаклен врв

Трита тркалезна трпезариска маса, орев и кален стаклен врв

DEN 1759.84

Пристапност
Во достапна форма

Направете изјава со трпезариската маса Трита со ТМС. Дефинирано со неговиот впечатлив модерен дизајн во средниот век, оваа табела е направена од цврсто гума со стилски агол на надворешни нозе, давајќи ја масата елегантна софистицираност. Тркалезната таблета е направена од еластично калено стакло за чист, минималистички изглед. Завршените нозе на табелата се во орев, кои ја зајакнуваат ретро привлечноста. Оваа тркалезна трпезариска маса се наоѓа до 4 и е идеален додаток на кој било современ простор за јадење. Чистиот дизајн му овозможува на оваа табела модерно да се координира со многу видови на ентериери во просторијата. Вклучува : една (1) трпезариска маса. Модерен стил од средниот век. Тркалезна, 10мм дебела стаклена маса на горниот дел од стаклена маса. Стилска интересна база со аголни нозе. Идеално поставување во трпезаријата или кујната. Табела конструирана од цврсто гума со калено стакло. Топло орев финиш. Бродови во две (2) картони, потребно е собрание. Димензии на табелата : 29,5 инчи висока x 38 инчи ширина x 38 инчи длабоки.

Главните карактеристики

Избор на клиент