.

.

Подлога за чекори на браник компатибилен со 2006 година- Chevrolet Trailblazer 2005- SAAB 9- Централна текстура сива

Подлога за чекори на браник компатибилен со 2006 година- Chevrolet Trailblazer 2005- SAAB 9- Централна текстура сива

DEN 1254.08

Пристапност
Во достапна форма

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Textured Gray Interchange Part Number : 15135770, GM1191116 Replaces OE Number : 15135770 Replaces Partslink Number : GM1191116 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive for your rebuild, repair , и потребите за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Центарчевролет Компатибилен со : 2006-2009 Trailblazer LTSAABCompatibation : ARC, LINEAR) Компатибилен со : 2006-2009 9-7 X (подмодел : 4.2i, 5.3i) го заменува бројот на ОЕ : 15135770. Заменува број на делови : GM1191116. Број на размена на дел : 15135770, GM1191116. FITS Изберете : 2006-2007 Chevrolet Trailblazer LS/LT 2009 Chevrolet Trailblazer LT 2007-2009 SAAB 9-7 X 4.2i 2005-2006 SAAB 9-7 X линеарен и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-виџет за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент