.

.

Француски Тери шорцеви на момчињата на нација, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Француски Тери шорцеви на момчињата на нација, 3-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 255.68

Пристапност
Во достапна форма

Овој француски Тери Шортс на „Therry Terry Shorts“ е совршен начин да се занимаваме со лето суштинско значење. Супер-мекиот француски Тери ткаенина и опуштено вклопување го одржува вашето момче удобно за училиште, игра и летен одмор со својата еластична лента за половината и функционална цртеж за прицврстување и удобно вклопување. Плус! Практичните странични џебови нудат доволно простор за кој било гаџет. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 шорцеви. Fit : Удобно вклопување. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Француски Тери Дизајн. Момчиња за влечење на шорцеви од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент