.

.

Граници јуниори јадрото кратко, поставете 4 пакувања

Граници јуниори јадрото кратко, поставете 4 пакувања

DEN 271.68

Пристапност
Во достапна форма

Шорцеви од памук Jerseyерси ќе ги носите секоја сезона. Совршен тренинг на шорцеви за викенд. Без разлика дали сте кик -бокс или се враќате назад, оваа памучна маичка шорси ве одржува во удобност. Опуштеното вклопување ви овозможува да се движите со леснотија. Спортски, ребрест еластичен лента за половината за лесно вклопување. Мека, удобна ткаенина од памук со дрес ќе ги направи овие омилени шорцеви за сите намени. 1,75'''swhite e-band е зашиена во половината. Има 3 измислици. Тело : 60% памук 40% полиестер француски Тери. Полето од половината : 60% памук 40% полиестер ребра 1x1. Обврзувачки трим : 60% памук 40% полиестерски дрес. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно. Кратко за жени од без граници. Потекло од земја : Виетнам.

Главните карактеристики

Избор на клиент