.

.

Romperенски атлетичарски атлетичар

Romperенски атлетичарски атлетичар

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Проверете го овој ромпер за атлетство од Авиа-симпатично, удобно и лесно за носење со едно и сработено привлечност. Изработено во лесна ткаенина и еластична половината, овој разигран женски ромпер е совршен за обични активности на отворено или лежерни денови дома. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лажички врат. Без ракави; крцкав назад. Еластична половината. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Romенски атлетичар ромпер од Авиа.

Главните карактеристики

Избор на клиент