.

.

Империјал - играчка за играње, брои топки од јама

Империјал - играчка за играње, брои топки од јама

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Питаболите се совршен додаток на која било игротека, училиште или двор. Овие разнобојни топки од јама се меки, но тешки за да издржат секакви игра! Пополнете јама од топка и нуркајте веднаш во забавата! Вклучува 250 -те питбол и торба за носење винил. Со повеќе од 50 години да се забавува, Империјал играчка е светски лидер во продажба и производство на меурчиња, новински играчки и многу повеќе. Империјал продолжува да расте со наградуваните комерцијални брендови, иновативни производи и најжешките национално и меѓународно познати лиценци. Kiddy Up 250 CT јами топки : BPA, фталат, олово и PVC бесплатно. Светли забавни бои и совршен дијаметар од 2,5 ", со големина за мали деца. Не-отпорна на не-рециклирана пластика. Вклучува торба за носење винил. Совршена за јами од топки, куќа за отскокнување, играчки шатори, пакувања N претстави и кутии со песок.

Главните карактеристики

Избор на клиент