.

.

Трговска марка ликовна уметност Тропиканско зајдисонце платно уметност од ennенифер Лилја

Трговска марка ликовна уметност Тропиканско зајдисонце платно уметност од ennенифер Лилја

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Оваа подготвена, галерија завиткана од уметничко дело има куќи и шарени дрвја. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

Главните карактеристики

Избор на клиент