.

.

14к жолто злато женско 16 ѓердан од ланец со јаже со дијаманти

14к жолто злато женско 16 ѓердан од ланец со јаже со дијаманти

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

14к жолто злато женско 16 "2,15мм дијамантски исечен ѓердан со ланец со јаже со затворање на мерачи и јастог. гледајќи дека овој ланец опаѓа занаетчиство со највисок квалитет. Одличен ланец на почетници за оние што бараат да создадат нова слика за себе. Поврзувањето на овој ланец заедно е лесно да се обезбеди затворање на заклучување на јастог. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашиот Предмет можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Колекција. Доставено со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најзаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Возрасни жени. Жолто злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент