.

.

18 30 Едноставно Дејзи Хопи Велигденски новини, килим, јаболко зелено

18 30 Едноставно Дејзи Хопи Велигденски новини, килим, јаболко зелено

DEN 381.44

Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 18 "X 30 " Apple Green Hoppy Elegine Elegine од нашата фанки џанки колекција. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за да го оживеете вашиот декор на отворено. Обложена поддршка за отпорна на лизгање. Брзо сушење конструкција. Цврст, дизајн на лежење.

Главните карактеристики

Избор на клиент