.

.

Црно -бел портрет на жена која носи вечерен фустан врамен сликарство платно уметнички принт

Црно -бел портрет на жена која носи вечерен фустан врамен сликарство платно уметнички принт

DEN 704.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој исклучителен монохроматски портрет на жена која носи вечерен фустан врамен wallидна уметност е отпечатен со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се галерии што ги завиткаа дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка од дрво. Ние обезбедуваме испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Планинско платно за квалитет на памук. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Главните карактеристики

Избор на клиент