.

.

Пакет со вредност на Турција Турција

Пакет со вредност на Турција Турција

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот за вредности на Primos Turkey вклучува мастеринг на уметноста на ДВД -лов на Турција, кој има фундаментални информации за почетници, како и напредни техники за искусни ловци. Заедно со ДВД -то е нашиот број 1 продаден повик на Турција, Кристал за напојување, како и нашиот број 1 продаден повик за локатор на мисирка, The Power Crow. Ние, исто така, фрливме во тројка А-рамка со повик за уста за лилјак. Primos Turkey Pack Pack : Вклучува мастеринг на уметноста на ДВД -лов на мисирка. Основни информации за почетници, како и напредни техники. #1 Продажба на повик за мисирка, Кристал за напојување. #1 Продажба на повик за локатор на мисирка, моќност. Вклучен е тројно тројно со лилјак.

Главните карактеристики

Избор на клиент