.

.

Американска честитка картичка за симпатија

Американска честитка картичка за симпатија

DEN 89.28

Пристапност
Во достапна форма

Посакувајте им мир и сила со срдечни картички за симпатија направени од американскиот Премиер за честитки. Оваа картичка „Извинете за вашата загуба“ има дизајн исполнет со starвезда со втиснување, треперлива сребрена фолија и сјајна приврзаност на starвездите. Премиумот, моделиран плик и налепница со црвена фолија обезбедуваат совршени допири за завршна обработка. Тоа е внимателен начин да се покаже поддршка на секој што се соочува со тешка загуба. Предна порака : Нова starвезда го осветлува ноќното небо…. Внатре во пораката : … и ќе заблеска засекогаш. Размислувајќи за вас и ви посакувам мир . Американски честитки Премиер создава честитки за симпатии со извонредни карактеристики, како оваа картичка со starвезда, украсена со втиснување, треперлива сребрена фолија и сјајна приврзаност за starвезди . картички за симпатија, нерелигиозни во тон, понуда Значајна поддршка за секој што се соочува со загуба, вклучително и пријател, соработник, дечко, девојка, сопруга, сопруг, значаен друг, мама, тато, баба, дедо, тетка, чичко, братучед, брат, сестра и некој посебен . плик вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент