.

.

Бесплатно склопување женско убаво ребрестик со долги ракави, лесни, големини XS-xxxl

Бесплатно склопување женско убаво ребрестик со долги ракави, лесни, големини XS-xxxl

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Без оглед на тоа, секогаш ќе се вратиме на класиците. Ribbed Curtleneck на бесплатното склопување е тој безвременски стил што ве тера да се враќате за повеќе. Одликувајќи се со вклопување што го гушка вашето тело, овој мек и истегнат врв е прекрасен слој под тексас кошула, блејзер или кардиган или можете да го спарите со фармерки со широко нозе или панталони за рамнотежа на стилот. Само на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : опремена. Деколте : Turtleneck. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; Супер-меко чувство; Достапно во цврсти и ленти. Женски ребрестиот терен од слободно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент