.

.

Сончев 10'x6,5 'соларни LED светла на отворено LED светла алуминиумски чадор за чадор правоаголник навалување-црна боја

Сончев 10'x6,5 'соларни LED светла на отворено LED светла алуминиумски чадор за чадор правоаголник навалување-црна боја

DEN 2559.84

Пристапност
Во достапна форма

Полјакот е поголем од стандардниот слот за табели за пол. Ви даваат палуба или внатрешен двор со сенка и стил со овој чадор со соларна енергија. Големина : 10 'x 6,5', рамка : 6 алуминиумски ребра, 1,5 "(38мм) алуминиумски пол, со Златно кафе во прав обложен финиш за издржливост и долготрајна убавина; соларни светла : 3 светла на кратки ребра, 5 парчиња LED на долги ребра лесно да се користи Switch за вклучување или исклучување; сончевиот панел е на врвот на чадорот, а работи на 2 вклучени ефикасни Рекализирани батерии; светлата може да се остават на 10-12 часа супер светла, ефикасна светла дури и за читање книги или ткаенина на весници : полиестер од 180g/m2, изработени со ткаенина отпорна на вода и избледена ткаенина и воздух-свеник што овозможува ветер да тече Во текот на ветровитите денови; отворете : лесно отворено и затворено со чудак, со чудак и навалување. Сосема ново во пакувањето на мало што треба да се земе во сончева светлина и мониторот, сликите може да имаат мал проблем со хроматизмот. Ова е неизбежно, ве молам простете! Ако не можете да прифатите Купувачите ве молиме купете претпазливо 10'x6.5 'отворено соларно 26 LED светла алуминиумски внатрешен чадор правоаголник правоаголник навалка-бургундиска боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент