.

.

Класичен блок монограм килим, сина

Класичен блок монограм килим, сина

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во сина и бела боја за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и печатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. IDG класичен блок монограм килим, сина : убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во сина и бела боја за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Достапни големини : 22,5 "x37", 52 "x70". Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент