.

.

Тајни богатства женски и женски плус големина жичана градник

Тајни богатства женски и женски плус големина жичана градник

DEN 287.68

Пристапност
Во достапна форма

Кажете му збогум на подножјето! Искусете ја крајната удобност без да жртвувате поддршка. Без цвест конструкција, обликување чаши од пена и перничиња од пена ќе ви остават да се чувствувате пријатно и самоуверено цел ден. Меката, свилена ткаенина има деликатна шема на џакард со мазна завршница што нема да се покаже преку облека. Затворањето на куката и очите имаат четири реда на прилагодување за флексибилно вклопување. Сјај микрофибер со деликатна шема на џакард. Меките, целосни чаши за пена за покривање даваат поддршка без жица. Назад измазнете ги крилјата со двослојни. Изградбата без цвест се наоѓа мазна - нема да стиска или копа. Прилагодливи, перничени ленти. Заоблениот хардвер и балет, чувајте ги лентите на место. Кука со мек допир, облечена во големина 38 DD.

Главните карактеристики

Избор на клиент