.

.

Трговска марка ликовна уметност „бојата виолетова“ уметност од Кети Јејтс

Трговска марка ликовна уметност „бојата виолетова“ уметност од Кети Јејтс

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за презентација без обесени, Кети Јејтс има над 20 години искуство и пред и зад камерата. Таа патувала низ светот и работела со некои од најдобрите во бизнисот. Имајќи корист од таквото искуство и живееше на места како Лондон, Париз, Минхен, Сиднеј, Мајами, Чикаго и Сан Франсиско, нејзината работа нуди богатство на различни и убави градски предели и природна глетка.

Главните карактеристики

Избор на клиент