.

.

Без граници јуниори чипка за чипка, големини XS-3XL

Без граници јуниори чипка за чипка, големини XS-3XL

DEN 448.00

Пристапност
Во достапна форма

Обичното го трансформираат во извонредна без да се печати граници. Овој ветровит е суштинско парче за слоеви со драматични широки ракави и деликатна трим на чипка. Исто така, се одликува со затворање на копчето за јамка на половината за подобрување на вашата силуета. Носете отворено за повеќе лежерна вибрација или копчето со пар потпетици за ноќна ноќ. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат со чипка. Затворање : Дизајн на отворено со затворање на копчињата на половината. Ракави : кратки, волуменски ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : трим на чипка; печатење на сите. Чипка трим дастер за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент