.

.

Викторино швајцарска армија Мултиклип појас закачалка со Snap Hook 4.1858

Викторино швајцарска армија Мултиклип појас закачалка со Snap Hook 4.1858

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Прикачете го вашиот Викторинокс на повеќекратната закачалка за појас и ставете го умот на леснотија. Multiclip за закачалка за појас е дизајниран да го задржи вашиот Викторинокс безбедно на вашата личност. Па дури и ако се лизне од џебот, нема да исчезне. И кога е време, едноставно лизнете ја закачалката за ременот од ременот и стигнете до работа. Едноставно. Лесно. Безбеден. Малиот, но моќен шампион за секој ден. Швајцарија направи мултиклип од не'рѓосувачки челик. Вклучува Snap Hook.

Главните карактеристики

Избор на клиент