.

.

Организатор за накит на Prinz Grey Armoire со огледало со целосна должина, LED светла

Организатор за накит на Prinz Grey Armoire со огледало со целосна должина, LED светла

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасно организирајте го вашиот накит и додатоци со нашиот разноврсен сив накит за складирање на накит. Стилски и удобен организатор кој има целосна огледална врата, осветлување на марки, полици за внатрешни работи и се отвора за да открие мек кадифен ентериер со изобилство простор за чување, заштита и организирање вредни парчиња накит и секојдневни најважни. Прекрасно парче мебел за која било спална соба или соблекувална, овој кабинет за накит е изграден од здрав, еколошки MDF додека дизајнот 3-во-1 ви овозможува да го користите Armoire над задниот дел на вратата, слободно или монтиран на wallид . Armoire може да се користи над вратата, стоењето на подот или монтирање на wallидот. Сместува 68 обетки, 98 прстени и 12 ѓердани; 2 куки за шал. Осветлено, огледало со навалување со целосна должина. Бара 2 батерии АА (не се вклучени). Севкупниот кабинет за накит мери 15 L "x 16 W" x 55 H ". Потребно е одредено склопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент