.

.

Атлетски работи Машка и голема машка маица со долги ракави за машка и голема машка, до големина 5xl

Атлетски работи Машка и голема машка маица со долги ракави за машка и голема машка, до големина 5xl

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте удобно додека останувате активни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела. Оваа машка машка ракав за ракави има удобна екипаж и мека ткаенина што лесно се движи со вас од вежбање до обични, поставени поставки. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Долги ракави. 71% памук/25% рециклиран полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активна маица со долги ракави со екипаж од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент