.

.

Black Ma 24oz Премиум бар и масло од ланец

Black Ma 24oz Премиум бар и масло од ланец

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Black Max Premium 24oz бар и биоразградливо масло од ланец е конечно тука! Продолжете го животот и на вашата алатка и на неговата лента и ланецот . Ова масло се спротивставува на 'рѓа, корозија и смолетно градење и е наменето да се користи со моторна пила и друга опрема управувано од ланец. Агентот за слабост му помага на шипката и маслото од ланец да се држи до вашата алатка за максимална заштита под најтешките услови и спречува легла. Вискозноста на оваа премија и маслото од ланец ќе ги задржи вашите алатки заштитени во сите видови на временски услови и спречува прегревање. Нашата црна максимална премија и масло од ланец може да се користат со сите рачни нафта и автоматски моторни пила. Вклучува шише 1- 24oz. Го проширува животот на барот и ланецот. Помага во одржувањето на вашата алатка. Штити опрема управувана од ланец. 1 (24oz) шише.

Главните карактеристики

Избор на клиент