.

.

Машка Табла Шорцеви Машки Летни Еднобојни Панталони Еластична Лента Лабави Секојдневни Спортови Трчање Прави Шорцеви Џебови На Плажа Панталони

Машка Табла Шорцеви Машки Летни Еднобојни Панталони Еластична Лента Лабави Секојдневни Спортови Трчање Прави Шорцеви Џебови

DEN 255.68

Пристапност
Во достапна форма

Украсете : Мулти-џеб, Прицврстувач. Тип На Шема : Чиста Боја. 1.It изработен е Од Добри материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стил : Секојдневен. 4.џеб со копчиња или затворен патент, лесен за ставање и ставање сопствени предмети (мобилен телефон, паричник, клуч). Сезона : Лето. 3.Погоден за кампување, пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, товар, спорт, на отворено, качување. Пол : Мажи. Повод : Секојдневен, Плажа,Спорт, обука, товар. Што добивате : 1 Парчиња Машки Панталони. Материјал : Полиестер. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. 2.Погледнете ги Овие Тропски Панталони! Ние сме во љубов со овие! Не се толку пријатни, но така И За Летното сметање на времето!. Верзија : Лабава. 5.Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модна табела за царство : . Големина : М Половината : 64-85см/25,20-33,46" : 110см/43,31" Должина : 51см/20,08"Големина : Л Половината : 68-90см/26,77-35,43" : 114см/44,88" Должина : 52см/20,47"Големина : XL Половината : 72-95см/28,35-37,40" : 118см/46,46" должина : 53см/20,87"големина : ххл половината : 76-100см/29,92-39,37" : 122см/48,03" должина : 54см/21,26"големина : хххл половината : 80-105см/31,50-41,34" : 126см/49.61" должина : 55см/21.65"големина : ххххл половината : 84-110см/33.07-43.31" : 130см/51.18" должина : 56см/22.05" машки шорцеви. Машки Тренингот Шорцеви. Менс Лесни Теретана Шорцеви Трчање Тренингот Шорцеви. Идеален за вежбање, теретана, активно, спортско, секојдневно или секојдневно носење. Машки Секојдневни И Удобни Кратки Панталони со Џебови, Добри За Слободно Време Секојдневно Носење, Летна Облека или Облека на Плажа.

Главните карактеристики

Избор на клиент