.

.

Авамо Дами Маици Цветни Лето Врвот Туника Резервоарот Блузи Вакт Лабава Камизола Повик Без Ракави Блуза Црна И

Авамо Дами Маици Цветни Лето Врвот Туника Резервоарот Блузи Вакт Лабава Камизола Повик Без Ракави Блуза Црна И

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Натпревар : овој врв на Резервоарот за Едно Рамо е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и памук. Материјал-100% Полиестер. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Цветни Елеци, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Плисирана Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Цветна Блуза, Лежерен Еден Резервоар За Рамо Тип На Шема : Цветен Печатен Боја : Бела,Црна,Жолта,Сина,Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестерлонга : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент