.

.

Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нова и ротација од 360 степени, универзален дизајн на топка, прилагодување на аголот. Широко применливо, погодно за МОТОЦИКЛИ DC 12-24 V, моторни трицикли, моторни санки и Атв. Водоотпорен дизајн, Погоден За Јамаха сузуки и повеќе Мотоцикли. Ако вашиот паметен телефон не може да поддржува безжична функција, треба да купите еден безжичен приемник (не вклучува). Широка компатибилност со повеќето мобилни телефони од 4,5 до 6,7 инчи,ширина на мобилниот телефон од 65мм до 90мм. 2во 1 дизајн, можете да ја инсталирате на кормилото или основата на огледалото на Вашиот Мотоцикл. Безжичните режими се достапни ЗА X XR XS max, 8, 8 Плус, За Galaxy S10 S9 Забелешка 9/8 S8/S8+/S7/S7 edge/S6 edge+/ Забелешка 5 за mate 20 9 и повеќе Паметен Телефон со безжична функција.

Главните карактеристики

Избор на клиент