.

.

Цветна медалјонска покривка од пионерската жена

Цветна медалјонска покривка од пионерската жена

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Донесете го дома убаво бохо -вибрацијата на цветниот медалјонски поклон од страна на Pioneer Woman. Во деликатно измиена ткаенина, таа служи еднаков дел од драгиот дизајн и пријатната удобност. Измешајте и совпаѓајте со други предмети во колекцијата за постелнина Pioneer Woman за изглед што е прилагодена на вашите вкусови. Duvet Dimensions Full/Queen : 94 L x 90 W внатре. King : 106 L x 94 W внатре. Со стилови на постелнина во низа координативни модели, можете да создадете бегство во спалната соба што е уникатно свои. Купувајте пристап до линијата на производи на Pioneer Woman и доживејте парче земја што живее за себе. ) Duvet 106 x 94 "скриено копче за затворање на копчињата за вметнување и срамни се продаваат одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент