.

.

Смешни Кошули Пролет Лето Памук Европски И Американски Краток Ракав V Вратот Кошула Дами Кошула Врвот Зелена ХХ-Л

Смешни Кошули Пролет Лето Памук Европски И Американски Краток Ракав V Вратот Кошула Дами Кошула Врвот Зелена ХХ-Л

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Секоја жена заслужува Екипажот Вратот Или Круг Деколте Или V вратот краток ракав повик пуловер блуза кошула во оваа жешка лето. Тоа е лабава, удобна, дише, ткаенина за брзо сушење може да им даде на жените одмор од жешкото лето days.It може да ви биде пријатно и ладно во текот на целиот ден. Овој секојдневен краток ракав можете да го спарите со пар тексас шорцеви или секојдневни шорцеви и сандали што дишат за удобно вклопување. Можете да го носите на плажа, плажа, забави, работа, шопинг, патување и многу други прилики. И подарете и на вашата девојка или мајка пријатен, стилски фустан со кратки ракави што ќе остави незаборавно сеќавање за летото. Кога го носите овој краток ракав за да ја поздравите целосната виталност на пролетта, ќе ве направи помладешки и попривлечни.Потоа можете да ја облечете кошулата и да седите на плажа со вашето семејство и да го гледате зајдисонцето, што е најубавиот момент од сите. Материјали : главните состојки се полиестер, памук и спандекс, што ја прави оваа кошула лесна, брзо сушење и пријателска за кожата. Карактеристики : најмодерен дизајн на тркалезен врат, мала тежина, материјал погоден за кожата, брзо сушење, лабав и дише, есенцијален партнер за летни патувања. Големина : оваа кошула главно се произведува Во Азија и може да биде малку Сер од нормалната големина во Соединетите држави, затоа треба внимателно да се повикате на референтната табела за големина што ја даваме пред да купите, ако имате персонал и прашања за време на процесот на купување, слободно контактирајте со нас. Големина : оваа кошула главно се произведува Во Азија и може да биде малку Сер од нормалната големина во Соединетите држави, затоа треба внимателно да се повикате на референтната табела за големина што ја даваме пред да купите, ако имате персонал и прашања за време на процесот на купување, слободно контактирајте со нас. Метод на перење : достапно е перење ладна вода, машинско перење или миење раце.

Главните карактеристики

Избор на клиент