.

.

N830-3. во. Светла Месинг Шарка-Пакет

N830-3. во. Светла Месинг Шарка-Пакет

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики Врата Шарка V512.За Употреба На Внатрешни Станбени Врати.3 Пакување.Големина-3,5 во.Заврши-Светла Месинг.Отстранлив Игла За Брза И Лесна Инсталација.Вклучени Завртки.Материјал-Челик.Димензија-6,5 х 5,51 х 0,98 инчи.Тежина на предметот-1,29 килограми.- SKU : ZX9 TRVAL31984 Карактеристики Вратата Шарка V512. За Употреба На Внатрешни Станбени Врати. 3 Пакување. Големина-3,5 во. Заврши-Светла Месинг. Отстранлив Игла За Брза И Лесна Инсталација. Вклучени Завртки. Материјал-Челик. Димензија-6,5 х 5,51 х 0,98 инчи. Тежина на предметот-1,29 килограми. - ШКУ : ZX9 TRVAL31984.

Главните карактеристики

Избор на клиент