.

.

Хесроични Парови 3Д Лажни Трепки-Реални, Виткани и Обемни Со руски Стил На Волумен-Совршени За Секојдневна Шминка И Реквизити

Хесроични Парови 3Д Лажни Трепки-Реални, Виткани и Обемни Со руски Стил На Волумен-Совршени За Секојдневна Шминка И Реквизити

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Таквите лажни трепки се меки и удобни за носење. Тие можат совршено да се вклопат со трепките и се многу лесни, што може да ги зголеми очите и да претстави природен изглед.Меки, кадрави и густи, оваа лажна трепка има 3Д ефект за создавање уникатни, убави и зачудувачки трепки. И тоа ќе додаде длабочина на вашите очи и ќе ги направи вашите очи повеќе attractive.It изработен е од хемиски влакна материјал.Постојат 14 стилови за да изберете from.It совршено е погоден за жени, девојчиња, жени итн.Име на предметот : Лажни Трепкиматеријал : Хемиски Влакна карактеристики : 3д Ефект, Густа, Мека, Декоративна, Практичност Детали За Големина : Големина : 18,5 см х 10см х 1,7 см/7,28 "х 3,94" х 0,67 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 10 Пара Лажни Трепки Таквите лажни трепки се меки и удобни за носење. Тие можат совршено да се вклопат со трепките и се многу лесни, што може да ги зголеми очите и да претстави природен изглед. Меки, кадрави и густи, оваа лажна трепка има 3Д ефект за создавање уникатни, убави и зачудувачки трепки. И ќе додаде длабочина на вашите очи и ќе ги направи вашите очи попривлечни. Таа е изградена од хемиски влакна материјал. Постојат 14 стилови за избор. Совршено е погоден за жени, девојчиња, жени итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент