.

.

Прстен од примарен челик не'рѓосувачки челик

Прстен од примарен челик не'рѓосувачки челик

DEN 287.04

Пристапност
Во достапна форма

Дајте го овој прстен како подарок на посебен човек во вашиот живот. Дизајниран од не'рѓосувачки челик, овој прстен доаѓа во големината на прстот 11, а горната должина и ширината на прстенот е 12,5 мм. Едноставно, но софистициран, овој прстен е сигурен дека ќе додаде димензија на вашиот изглед. Пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци. Проверка на потекло : Кина од не'рѓосувачки челик, знак.

Главните карактеристики

Избор на клиент