.

.

Без граници за маица за мажи и големи мажи, 2-пакет

Без граници за маица за мажи и големи мажи, 2-пакет

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа мета од без граници има трендовски преголем вклопување и живеење во изглед што сигурно го сакате. Погодното две пакувања го олеснува зачувувањето. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Преголемо вклопување. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; ткаенина од миење облека за удобно чувство и изглед во живот . Машка преголема маица со две пакувања од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент