.

.

Без граници на предниот врв на јуниорите

Без граници на предниот врв на јуниорите

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Пронајдете друг фаворит без граници што го разгалија предниот врв. Изработена со печатена ткаенина од мрежа и дизајнирана со детали за флертната чаша од предната страна, оваа врвна транзиција од ден на ноќ со леснотија. Пробајте го со високи фармерки на половината за час и со омиленото мини здолниште кога се дружите со пријателите. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте : Слатко деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : преграден фронт; печатење на сите; Меша ткаенина. Го исфрли предниот врв за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент