.

.

A1HC Природна гума и Coir Монограмирана дормат за влезната врата, анти-пролеано третирано издржливо доормат за влез на отворено, тешка должност, низок профил, лесен за ?

A1HC Природна гума и Coir Монограмирана дормат за влезната врата, анти-пролеано третирано издржливо доормат за влез на отворено,

DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Боите ги заситуваат влакната за живописна боја. За ова време четка (со мека четка), користете вентилатор за лисја или тресете го душекот за да го одржите својот најдобар изглед . Овој душек на вратата не се разнесе лесно од ветрот и сидрата на земја за да спречи лизгање. Монограмираната мат со голема големина на вратата е изработена од природно влакно од кокос и гума со висок квалитет. Гумената обликувана врата лесно трае 3 пати подолго од вообичаените врати, бидејќи гумата додава на издржливоста што ја прави погодна за области со висок сообраќај . уникатна идеја за подароци што нема да ја заборават : Барате подароци за роденден за мајка, подароци за домаќинство за нови сопственици на домови, подароци за свадба, свадбени подароци За невеста и младоженец, или подароци за водителка за жени кои имаат сè? Нашата монограмирана монограмирана влезна врата со голема големина е сигурно да им угодува на сите. Не изложувајте директно на сончева светлина или дожд. Нашата уникатна и убава рачна монограмирана врата од врата прави внимателен, функционален и разноврсен подарок што ќе трае со години!. Делот за кокос на оваа врата се третира со анти -пролеани бои за да се минимизира пролевањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент