.

.

Машки мокасини во Тексас со фланелен лагер

Машки мокасини во Тексас со фланелен лагер

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

И толпата оди диво! Оценете ги овие удобни мачки влечки од мокасин од Фоко за вас или спортски обожавател во вашиот живот. Чувајте ги работите пријатни само на време за ден на играта и пошироко и кажете им на сите за кого се вкорени додека се релаксирате со лизгање со кариран ентериер. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : стил на лизгање; Мок пети; Везење на логото на тимот; внатрешна карирана шема; Совршена идеја за подароци за секој спортски обожавател. Машки влечки од Тексас Мокасин од Фоко.

Главните карактеристики

Избор на клиент