.

.

Гума од 225 75r 102t

Гума од 225 75r 102t

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Аплус гума како врвен опсег на нашата фабрика, има целосен опсег на големини на гуми и сеопфатна шема на шара, може да ги задоволи потребите на клиентите во најголема мерка. Co Shandong Haohua Tire, Ltd, како професионално производство на гуми на PCR во Кина. Големината и прометот на претпријатијата се рангирани во првите 5 во кинеските гуми, во топ 20-тите 20-тина Aplus сите сезони A868 225/75 R15 102 T гуми оптимизирана променлива шема на шал. Соединение на силициум. Совршена област на образец, заштити колаација на секој жлеб. Обезбедете добра стабилност на возењето. Белото странично ребро покажува индивидуалност и разлика. Обезбедете добра стабилност на возењето и влажни перформанси . Совршена област на образец, Заштитете ја збирката на секој жлеб . Подобрено соединение на шара, обезбедете стабилност на перформансите на гумите во сите видови на временски услови .. FITS : 1997-2004 Jeep Wrangler Sport 2000-01 Jeep Cherokee Sport 1984-2002 Toyota 4 Runner SR5 2005-06 Jeep Wrangler X 1998-2004 Toyota Tacoma Pre Runner 1998-99 Jeep Cherokee Classic 1992-94 Jeep Wrangler Sahara 1993-98 jeep Grand Grand Grand Grand Cherokee Laredo 1994-95 Toyota Pickup SR5 1993 Toyota Pickup RN02 1997 Jeep Cherokee Country 1995-97 Toyota Tacoma SR5 1990-95 Chevrolet C1500 WT 1993-96 Chevrolet Caprice Classic Classic 1992-95 Chevrolet G206-08-08. Pickup SR5 1996 Jeep Cherokee Classic 1982-86 Chevrolet C10 Silverado 1988-89 Chevrolet C1500 Silverado 1988-89 Jeep Wrangler Sahara 1990-92 Jeep Cherokee Laredo 1993-95 Jeep Cherokee Sport и повеќе-Додадете го вашето возило во нашето вклопување на влогот.

Главните карактеристики

Избор на клиент